HOBIVERSE šuolių į vandenį vaikų pavasario varžybos (2024-05-19)

HOBIVERSE šuolių į vandenį vaikų pavasario varžybos (2024-05-19)
Gegužės 19, 2024 13:30 - Didysis HOBIVERSE baseinas
0.00 EUR

2024-05-19 (sekmadienį), Didžiajame HOBIVERSE baseine vyks šuolių į vandenį naujokams skirtas renginys, kuriame drąsą augins kelių amžiaus grupių dalyviai, lankę šuolių į vandenį treniruotes ne ilgiau nei 2 metus.

Jaunieji dalyviai renginio metu kviečiami išmėginti savo galimybes ir patirti šuolio į vandenį nuotykį, siekiant sustiprinti pasitikėjimą savimi bei užfiksuoti savo asmeninius fizinio pasirengimo įgūdžius.

Vaikai išbandys 1 ir 3 m tramplino aukštį, todėl į daug metų vykstantį tradicinį „Hobiverse“ jaunųjų šuolininkų renginį kviečiami artimieji, galintys palaikyti dalyvius bei šios sporto šakos bendruomenę.  

Renginio iniciatorius ir vyr. teisėjas – Ignas Barkauskas – Lietuvos šuolininkas į vandenį, buvęs nacionalinis šuolių į vandenį čempionas, Sostinės vaikų ir jaunimo centro „Hobiverse“ treneris.

Renginio data: 2024-05-19

Renginio vieta: Didysis HOBIVERSE baseinas

Tao HOBIVERSE šuolinkų bendruomenei skirtas renginys – nemokamas dalyviams ir juos atlydėjusiems.

  • Vadovai
    Ignas Barkauskas

    Šuolininkas į vandenį, Lietuvos čempionas, Europos ir pasaulio čempionatų dalyvis. Ko gero, dažnas atpažįsta Igną – jis teisėjavo populiariame televizijos projekte „Šuolis“ ir sukosi ant „Šok su manimi“ parketo. Trenerio teigimu, šiuo metu svarbiausias jo darbas – dirbti su mažaisiais pipirais, padėti jiems pažinti vandenį.


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata