„Kur pradžia?“, šokio spektaklis gegužės 24, 25 d.

Nematau, nejaučiau, neliečiu. Tas pats, vienas, vienas, vienas buvimas. Esu dalis, ar esu aš? Kur pabaiga, bet ir o kur pradžia? Kur riba tarp manęs, tavęs, kiekvieno, kiekvieno. Būti dalimi ar bandyti išeiti, leisti sau paliesti, pabūti, pasidalinti.

Kviečiame į Gama-Delta šokio pasirodymą, kuris tyrinės buvimą grupės dalimi neprarandant savęs ir tam pasitelks virvės, kaip visus apjungiančio darinio, simboliką.

Kviečiame į Gama-Delta šokio pasirodymą, kuris tyrinės buvimą grupės dalimi neprarandant savęs ir tam pasitelks virvės, kaip visus apjungiančio darinio, simboliką.

Choreografija:

Atlikimas:

  • Ksenija Aleksejevaitė, Marija Gustė Karnylaitė, Tėja Kasinskytė, Dorotėja Jakubonytė, Indrė Juknevičiūtė, Jovilė Stašelytė, Emilija Vaičiulytė, Vakarė Viržintaitė, Gabrielė Vosiliūtė, Miglė Juknevičiūtė, Etmė Žukauskaitė

Laikas:

  • Gegužės 24 d., penktadienis, 19.30 val.
  • Gegužės 25 d., šeštadienis, 19.30 val.

Vieta:

  • Melynoji salė, Sostinės vaikų ir jaunimo centras HOBIVERSE, Konstitucijos pr. 25

Dalyvimas ir REGISTRACIJA:

Apie choreografę:

  • Vadovai
    Aurelija Jakimavičiūtė

    Aurelija šiuo metu yra LMTA trečio šiuolaikinio šokio bakalauro su gretutinėmis pedagogikos studijomis kurso studentė, prieš tai baigusi Nacionalinę Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą ir ten įgijusi modernaus / šiuolaikinio šokio specializaciją. Šokio bei choreografijos mokėsi ir Kopenhagoje, Danijoje (DDSKS). Yra dalyvavusi daugybėje šokio spektaklių bei projektų, susipažinusi su įvairiomis šokio technikomis, nuolat gilina improvizacinius gebėjimus, tyrinėja skirtingas prieigas prie kūrybinių darbų ir judančio kūno. Savo pamokose tikisi sukurti jaukią ir smagią erdvę bandyti, ieškoti, tyrinėti savo galimybes ir mėgautis šiuolaikiniu šokiu. 

Nuotrauka – Ahmad Odeh on Unsplash

X
Prenumerata