Varlistų žaidynės (2024-03-28)

Kovo 28 dieną, ketvirtadienį, 12.00–14.30 val., jaunuosius „Hobiverse“ plaukikus kviečiame į finalines „Varlistų žaidynes“

Varlistų plaukime dalyviai rungsis vieni su kitais 50 m plaukime krūtine. Iki finalinio pasirodymo, savo jėgas gali išbandyti Sostinės vaikų ir jaunimo centro „Hobiverse“ baseino būrelių nariai, kurie geba nesustoję taisyklingai krūtine nuplaukti 50 metrų.   

„Hobiverse“ plaukikų bendruomenei skirtas renginys – nemokamas dalyviams ir juos atlydėjusiems žiūrovams. 

Varžybų vyr. teisėja Žana Skridlienė, plaukimo sporto meistrė, saugaus plaukimo ekspertė, daugkartinė Lietuvos plaukimo rekordininkė, buvusi čempionė.

Kodėl verta (mokėti) plaukti krūtine?

nes plaukimas krūtine yra:

  • saugus plaukimo stilius.
    Tai seniausias plaukimo būdas, kuris suteikia galimybę išbūti vandenyje, sulaukti pagalbos, išgyventi. Juo patogu transportuoti pavargusį ar skęstantį žmogų, stumti prieš save plūduriuojantį krovinį, o plaukiant išlaikyti gerą matomumą, priklausomai nuo sąlygų – plūduriuoti, plaukti panėrus arba pakelta galva.
  • vienas sėkmingiausių ir daugiausia medalių atnešęs plaukimo stilius Lietuvoje.
    Kiekvienam plaukikui yra garbės reikalas mokėti plaukti tuo būdu, kuriuo Lietuvą išgarsino Rūta Meilutytė - daugkartinė šalies moterų plaukimo rekordininkė, pasaulio bei Europos rekordininkė, olimpinė, pasaulio ir Europos čempionė.
    Šiuo stiliumi taip par plaukė olimpinė čempionė Lina Kačiušytė, tarptautinių varžybų nugalėtojai Giedrius Titenis, Arvydas Juozaitis.

Lietuvos plaukikės Rūtos Meilutytės rekordai:

  • Pasaulio moterų 50 m krūtine rekordas 29.16

Įėjimas į renginio vietą reiškia patvirtinimą, jog sutinkate būti filmuojamas ir / ar fotografuojamas renginio vietoje, kad filmuota medžiaga ir / ar nuotraukos su jūsų atvaizdu būtų publikuojamos

Sostinės vaikų ir jaunimo centro sklaidos kanaluose: socialiniuose tinkluose, internetiniame puslapyje.


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata