Kokybiška pamoka mokyklų išorės vertintojo akimis (2023-11-03)

Kokybiška pamoka mokyklų išorės vertintojo akimis (2023-11-03)
Lapkričio 3, 2023 12:30 - ZOOM platformoje
25.00 EUR

Seminaras skirtas:

 • Bendrojo lavinimo mokyklų pedagogams

Apie seminarą:

Kokybiškų pamokų organizavimas yra kiekvieno mokytojo pareiga ir tuo pačiu iššūkis, kuris pirmiausia kyla dėl to, kad pati kokybė suprantama įvairiai, o ir kiekvienas mokytojas kokybišką pamoką apibrėžia nebūtinai vienodai. O čia dar besikečiantys mokinių mokymosi poreikiai, spaudimas mokytojui greitai ir virtuoziškai „persijungti“ iš klasikinio mokymo į šiuolaikinį, naujų ugdymo programų reikalavimai bei jau būtinybe tapęs IKT ir skaitmeninių mokymosi įrankių naudojimas.

Tam, kad mokytojas jaustų mažiau įtampos dėl pamokų organizavimo, jam būtina žinoti pagrindinius kokybišką pamoką apibrėžiančius rodiklius.

Šiame seminare:

 • susipažinsite su kokybiškos pamokos organizavimo ypatumais ir rekomenduojamu kokybiškos pamokos standartu.

 • dalyvausite praktinėje veikloje, kurioje vertinsite lektoriaus parinktų filmuotų pamokų ištraukas.

 • aptarsite 10 pamokų scenarijų, kurie yra tinkami mokytojui pristatyti pamokos medžiagą, organizuoti darbą grupėse, pateikti grįžtamąjį ryšį mokiniams bei įvertinti jų darbą, kuriuose yra taikomi aktyvieji mokymo(si) būdai.

 • turėsite galimybę pasidalinti savo patirtimis, iškelti klausimus bei sulaukti atsakymų į juos.

Seminaras vyks:

 • 2023 m. lakpričio 03 d., 12.30–15.45 val. (4 akad. val.)
 • ZOOM platformoje

Seminarą veda:

 • Vadovai
  Rytis Komičius

  ISM „Švietimo lyderystės“ programos direktorius. 

  Vilniaus Vytauto Didžiojo gimnazijos direktorius, anglų kalbos ir psichologijos mokytojas, mokyklų išorės vertintojas bei ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto doktorantas, nuolat besidomintis inovacijomis ir prasmingu jų pritaikymu ugdymo(si) procesuose.

  Savo 13-os metų trunkančioje pedagoginėje praktikoje Rytis pamokose nuolat taiko ne tik klasikinius, bet ir aktyviuosius bei mokinius į ugdymosi procesą įtraukiančius mokymosi metodus.

  Žinių ir kompetencijų Rytis semiasi įvairiose tarptautinėse konferencijose ir seminaruose, jis nuolat ieško būdų, kaip vedamas pamokas organizuoti įdomiau mokiniams ir tuo pačiu pasiekti norimos ugdymosi kokybės.

Dalyvio mokestis:

 • 25 Eur
 • Informacija apie apmokėjimą bus siunčiama užsiregistravusiems dalyviams savaitė iki seminaro.
 • PVM sąskaitos faktūros bus išrašomos mokymų dieną, esant tiksliam dalyvių skaičiui. Išankstinių sąskaitų faktūrų neišrašome. Pasikeitus aplinkybėms dėl dalyvavimo mokymuose, prašome informuoti organizatorius. 

Kita informacija:

 • Kvalifikacijos tobulinimas vykdomas pagal suaugusiųjų neformaliojo švietimo kvalifikacijos tobulinimo programas, akredituotas socialinių partnerių (akredituota įstaiga VšĮ „Gyvenimo universitetas Lt“).

Daugiau informacijos:

el. p. [email protected][email protected] arba telefonu (8 5) 205 4690

Konstitucijos pr. 25, LT-08105 Vilnius, www.svjc.lt
Socialiniame tinkle Facebook „Tikri mokymai

Prenumeruokite Tikrų mokymų naujienlaiškį https://svjc.lt/subscribe-form/teachers/

TIKRI MOKYMAI - tai kvalifikacijos tobulinimo renginiai – seminarai, paskaitos, praktikumai, forumai, konferencijos – mokytojams, ugdymo specialistams, tėvams.

X
Prenumerata