Sportas

Laimutis Lukoševičius, Tatjana Tatarinova, Gražina Rogelevič, Lina Grūnovaitė, Andžej Čaplin, Erika Verbickaitė, Larisa Prociv

Sveikatingumo paslaugų abonementas

Sveikatingumo paslaugų treniruotės padės jums pajausti vidinę pusiausvyrą. Treniruočių metu atliekami pratimai įvairioms raumenų grupėms, širdies ir kraujagyslių stiprinimui, ištvermės ir kūno lankstumo bei raumenų elastingumo treniruotės saugo stuburą nuo įtampos, gerina kraujotaką, raumenų tonusą.

P A T K P Š S
Gražina Rogelevič

Individualios pilateso treniruotės

Pilatesas – tai viso kūno treniruotė, stiprinanti giluminius ir paviršinius kūno raumenis, lavinanti lankstumą ir koordinaciją, mažinanti stresą ir gerinanti bendrą savijautą. Individualių treniruočių metu bus atliekami pilateso pratimai su inventoriumi ir pratimai treniruoklių salėje.

P A T K P Š S
Laimutis Lukoševičius, Gražina Rogelevič, Andžej Čaplin

Individualūs užsiėmimai treniruoklių salėje

Ko gero, visi žinome, kad būdami aktyvesni, esame geresnės nuotaikos, energingiau dirbame ir turime stipresnį imunitetą. Be to, sutvirtėja raumenys ir dailesnėmis tampa kūno linijos. Tad kam delsti ir sportavimą atidėti amžinam „rytoj“? Pradėkite judėti, iš naujo patirdami aktyvaus, sveiko gyvenimo džiaugsmus!

P A T K P Š S
Laimutis Lukoševičius

Atletinė gimnastika jaunimui (2024 vasara)

Užsiėmimai treniruoklių salėje – kūno lavinimas ir formavimas, nesukeliantys nuobodulio. Raumenis čia tvirtinsite su įvairiais treniruokliais bei svarmenimis, išmoksite taisyklingos laikysenos bei kvėpavimo. Kiekvienas norintis gaus individualią, trenerio sudarytą programą. Be to, treniruočių metu galėsite drąsiai klausti trenerio, kaip taisyklingai atlikti vieną ar kitą pratimą.

P A T K P Š S
X
Prenumerata