Sportas

Erika Verbickaitė

„Stretching and Balance“ / Grupinės treniruotės

„Stretching and Balance“ (llet. tempimas ir pusiausvyra) – tai giliuosius raumenis stiprinančių jogos ir tempimo pratimų treniruotė, kurios metu tvirtėja nugaros ir dubens bei pilvo preso raumenys. Užsiėmimas skirtas įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms.

P A T K P Š S
Laimutis Lukoševičius, Andžej Čaplin

Treniruoklių salė

Ko gero, visi žinome, kad būdami aktyvesni, esame geresnės nuotaikos, energingiau dirbame ir turime stipresnį imunitetą. Be to, sutvirtėja raumenys ir dailesnėmis tampa kūno linijos. Tad kam delsti ir sportavimą atidėti amžinam „rytoj“? Pradėkite judėti, iš naujo patirdami aktyvaus, sveiko gyvenimo džiaugsmus!

P A T K P Š S
Laimutis Lukoševičius, Tatjana Tatarinova, Gražina Rogelevič, Andžej Čaplin, Erika Verbickaitė, Larisa Prociv

KŪNO DIZAINAS: treniruoklių salė, grupiniai užsiėmimai, baseinas

Mūsų centro kūno dizaino treniruotės padės jums atskleisti savo grožį, jėgą ir pajausti vidinę pusiausvyrą. Treniruočių metu atliekami pratimai įvairioms raumenų grupėms, širdies ir kraujagyslių stiprinimui. Ištvermės ir kūno lankstumo bei raumenų elastingumo treniruotės saugo stuburą nuo įtampos, gerina kraujotaką bei raumenų tonusą.

P A T K P Š S
Tatjana Tatarinova

Kūno balansas / Grupinės treniruotės

Kūno balansas – tai jėgos treniruotė, kuri lavina lankstumą, koordinaciją ir kūno raumenis, bet ir tuo pačiu saugo stuburą, riboja jam skiriamą krūvį. Užsiėmimas skirtas įvairaus fizinio pasirengimo žmonėms.

P A T K P Š S
Gražina Rogelevič

Pilates / Grupinės treniruotės

Pilates – tai speciali ištvermės, kūno lankstumo ir raumenų elastingumo treniruotė, susidedanti iš lėto giluminių raumenų mankštinimo, jogos elementų pagrindu. Pilates atpalaiduoja stuburą nuo įtampos, gerina kraujotaką ir raumenų tonusą. Raumenys stiprinami be didelės įtampos, todėl treniruotė ramina bei atpalaiduoja.

P A T K P Š S
Gražina Rogelevič

Pilates MIX / Grupinės treniruotės

Pilates MIX – tai pilatesą ir kalanetiką apjungiantis užsiėmimas, kuris išjudina visus kūno raumenukus.

P A T K P Š S
Larisa Prociv

Plastinė gimnastika / Grupinės treniruotės

Plastinės gimnastikos užsiėmimas susideda iš anticeliulitinės pilateso mankštos, tempimo pratimų ir jogos pagrindų. Tai programa visam kūnui, lavinanti raumenų elastingumą, jėgą, sąnarių lankstumą, padedanti atsikratyti viršsvorio ir nugaros skausmų. Užsiėmimas tinka tiems, kurie nemėgsta intensyvaus treniruočių tempo, šuolių ar bėgimo.

P A T K P Š S
Gražina Rogelevič

Functional training + ABL / Grupinės treniruotės

Functional training + ABL – tai intensyvi treniruotė, kurioje atliekami pilvo, sėdmenų ir kojų raumenų stangrinimo pratimai, padedantys atsikratyti antsvorio ir padailinti kūno linijas. Užsiėmimas ypač padeda suformuoti sportišką ir stangrų kūną.

P A T K P Š S
Tatjana Tatarinova

Studija MIX / Grupinės treniruotės

Studia MIX treniruotėje susipina aerobikos, jėgos bei kiti fitneso krypčių elementai. Tai subalansuotas krūvis, kuris lavina koordinaciją, ritmo pojūtį, dailina kūno linijas, sutvirtina kūną bei mažina įtampą.

P A T K P Š S
Larisa Prociv

Stepas / Grupinės treniruotės

Stepas – tai aukšto intensyvumo treniruotė, kurioje stiprinami raumenys (ypač kojų, sėdmenų) ir širdies, kraujotakos bei kvėpavimo sistemos, lavinama koordinacija. Užsiėmimas skirtas mėgstantiems aktyvų sportą.

P A T K P Š S
Erika Verbickaitė

Pound / Grupinės treniruotės

Pound – tai energinga, triukšminga bei pilnai „iškraunanti“ viso kūno treniruotė! Treniruotės metu naudosite specialias, lengvas Ripstix lazdeles ir atliksite įvairius ištvermę, jėgą ir širdies raumens darbą stiprinančius pratimus.

P A T K P Š S
X
Prenumerata