Žymos menas rezultatai:

Būreliai vaikams ir jaunimui
 • Moderni skulptūra

  Modernios skulptūros užsiėmimuose individualiai išsirinksime norimą temą, ką norime gaminti, išsirinksime medžiagas, pasiruošime eskizus ir kibsime į darbus! Kursime su įvairiomis medžiagomis – betonu, plytelių klijų ir kitų audinių.

 • Mados iliustracija

  Mados iliustracija – mokysimės piešti žmones, drabužius, įvairius audinius, iliustruoti, domėsimės mados tendencijomis, kursime drabužių eskizus.

 • Tapybos studija „Paletė“

  Tapybos užsiėmimai studijoje „Paletė“ – tai vieta, kur susilieja akriliniai dažai ir drobė, akvarelė, pastelė ir kitos minkštos priemonės (anglis, sangina) su įvairiais, neįprastais paviršiais paveikslui kurti.

 • Japonijos šiuolaikinis menas

  Drožkite pieštukus, nes Japonijos šiuolaikinis menas jau čia! Ne paslaptis, kad japoniška animacija ir komiksai – vieni geriausių pasaulyje. Tai meistriškai sukurti personažai ir jų pasauliai, sugalvotos iki smulkmenų istorijos, nuostabiai nupiešti šedevrai turintys savyje tai, ko negali perteikti joks tradicinis kinas!

Straipsniai
 • Kodėl dabar vaikus leisti į stovyklas vertėtų labiau nei bet kada?

  Jaunoji Alfa karta, į kurią patenka vaikai gimę 2010 m. ar vėliau, dabar auga su visai kitokiais poreikiais, laisvaikio ir pramogų pasirinkimu nei vaikai prieš 10 metų. „Piešimas + tapyba“ stovyklos vadovė Laima Žeimienė atskleidė, kodėl dabar vaikams yra svarbu lankyti stovyklas bei kas juos skatina tai daryti.

 • Meno pedagogas: kas užveda vaikus ir paauglius kurti?

  Jaunoji karta nori kurti dėl skirtingų paskatų. Kai kurie, vos pabandę, susižavi piešimu, yra užsidegę šiai veiklai, puoselėja talentą ir skiria kūrybai daug laiko, o kiti bando, piešia, net ir neturėdami tokio užsidegimo, jiems yra smagu taip atsipalaiduoti. Komiksų ir animacijos būrelių vadovas A. Žadeikis pasidalino, kas užveda jo ugdytinius kurti ir lankyti meno būrelius.

X
Prenumerata