Breiko „džemas“ – „Sunday Afternoon Vibes“

Sostinės vaikų ir jaunimo centras kviečia visus breiko šokėjus – tiek mažus, tiek didelius, patyrusius ir pradedančiuosius į breiko „džemą“. 

Čia, grojant DJ’ui, galėsite smagiai pasišokti ratukuose, užmegzti naujas pažintis su kitais šokėjais, pasisemti įkvėpimo, o gal įkvėpti kitus arba tiesiog pabūti, pabendrauti ir pasimėgauti gera muzika bei atmosfera.

Pagrindinė renginio mintis yra puoselėti bendruomeniškumą šokėjų tarpe ir kurti neįpareigojančią aplinką laisvai saviraiškai.

Renginio akcentas – DJ Tomche – neišvengiamai norėsis pajudėti!

Tomche breiko ratukuose sukasi nuo 2000 metų ir jau kurį laiką sukasi ne tik pats, bet ir suka plokšteles kitiems. Sukaupęs nemenką kolekciją vinilų ir nemažai patirties renginiuose prie pulto, jis su dideliu entuziazmu puoselėja šią kultūrą ir dalinasi savo aistra ir įgūdžiais su kitais.

O koks galėtų būti geresnis DJ’aus pastangų įvertinimas, jei ne gausus šokėjų ratas? Taigi, kviečiame visus prisijungti ir „padžeminti“, kuo daugiau, tuo linksmiau!

Renginys atviras ir nemokamas visiems, vyks Oranžinėje salėje.

Įėjimas į renginio vietą reiškia patvirtinimą, jog sutinkate būti filmuojamas ir / ar fotografuojamas renginio vietoje, kad filmuota medžiaga ir / ar nuotraukos su jūsų atvaizdu būtų publikuojamos Sostinės vaikų ir jaunimo centro sklaidos kanaluose: socialiniuose tinkluose, internetiniame puslapyje.


Kilo klausimų?

Susisiekite su mumis
Ši užklausa nerezervuoja vietos užsiėmime


Skambinkite (8 5) 273 3333
I–V 8.00–18.00 val.
X
Prenumerata