Žymos nauji būreliai rezultatai:

Straipsniai
 • Prasidėjo būrelių sezonas: ką verta rinktis šiemet?

  Prasidėjo rugsėjis, pamokų tvarkaraščius moksleiviai jau žino, tad pats metas rinktis būrelius. Ugdymo, emocinės sveikatos specialistai sutaria – gyvas patirtis teikiantys būreliai būtini absoliučiai visiems vaikams (ir ne tik jiems), nes sprendžia opiausias fizines, socialines, emocines problemas – gerina laikyseną ir koordinaciją, stiprina socialinius-emocinius įgūdžius, teikia džiaugsmo ir pasitenkinimo jausmą kasdieninėje veikloje.

Naujienos
 • Nauji būreliai!

  Pristatome, kokios naujos veiklos jūsų laukia. Kviečiame jungtis į kūrybines, sporto, muzikos ir įvairias kitas veiklas vaikams, jaunimui ir suaugusiesiems.

 • Pasirenkite naujam būrelių sezonui jau nuo liepos 26 d!

  Rugsėjis jau ne už kalnų – raginame jam pasiruošti renkantis būrelius naujiesiems mokslo metams nuo trečiadienio, liepos 26 dienos.

 • Naujos veiklos SVJC

  Džiaugiamės pranešdami, kad nuo rugsėjo didiname gretas ir į savo būrį priimame naujų būrelių! Jų bus visokių – meniškų ir judrių, praplečiančių akiratį, pažinimą ir pasitikėjimą, kūrybines galias ir fizines kūno galimybes. Kviečiame susipažinti :) Informacija nuolat atnaujinama.

 • Nuo liepos 18 d. kviečiame rinktis būrelius naujiems mokslo metams

  Būrelius naujiesiems mokslo metams kviečiame rinktis jau nuo pirmadienio, liepos 18 dienos.

X
Prenumerata