Hip-hop šokis, teatro improvizacija ir kitos naujos veiklos SVJC

Bičiuliai,

džiaugiamės galėdami Jums pristatyti pirmąsias šio sezono būrelių naujienas. Jų bus visokių – meniškų ir judrių, praplečiančių akiratį, pažinimą ir pasitikėjimą, kūrybines galias ir fizines kūno galimybes.

Taigi, pirmosios 😊 Šį meniškų ir sportinių naujienų sąrašą  nuolat pildysime.

Naujiena suaugusiesiems:

Visus SVJC būrelius galite rasti → čia (https://svjc.lt/bureliai/); veiklas suaugusiesiems → čia (https://svjc.lt/veiklos/). Primename, kad pasirinktą būrelį nuo rugsėjo pirmosios išbandyti galite nemokamai – pirmasis apsilankymas nieko nekainuoja* (*jei tik tai nėra užsiėmimas baseine, pusinė ar individuali veika). 

Primename, kad naujaisiais 2022-2023 mokslo metais turėsite galimybę pasinaudoti valstybės skiriamu neformaliojo vaikų švietimo krepšeliu veikloms iš dalies finansuoti. Jeigu norėsite gauti NVŠ krepšelio paramą (20 Eur/mėn.), skatinsime užpildyti registracijos formą, kuri bus atnaujinta, tikimės, rugsėjį. Daugiau informacijos apie NVŠ krepšelį, registracijos formą bei skyrimo tvarką → https://svjc.lt/nvs-krepselis/.

Beje, šiais metais NVŠ krepšelius galės pasinaudoti ir moksleiviai iš Ukrainos. Į visas sporto veiklų grupes SVJC, kuriose tik yra laisvų vietų, priimsime po 1–2 ukrainiečius. Pateikus dokumentus kad yra Lietuvos moksleiviai bei užpildžius prašymą NVŠ krepšeliui gauti – būrelis Ukrainos vaikams nieko nekainuoja.

Naują nuolaidų tvarką rasite čia.

 

Paskelbta: Rugpjūčio 3, 2022

Komentarai (0)

X