AČIŪ, kad aplankėte mus Vilniaus sporto festivalyje

Šį savaitgalį, rugsėjo 2–4 d. dalyvavome Vilniaus Sporto festivalyje, Lukiškių aikštėje.  Ačiū, kad aplankėte mus. 

Festivalio renginių akimirkas rasite čia 

Penktadienį, rugsėjo 4 d.

16.30 val. Lankstumo treniruotė su trenere gimnastikos trenere Diana.

18.00 val. – atviras POUND užsiėmimas su trenere Erika, kurios energingumas bei gera nuotaika uždega kiekvieną.

  • Paklausite, kas yra POUND? Tai energinga, triukšminga bei pilnai „iškraunanti“ viso kūno treniruotė su Ripstix lazdelėmis, primenanti tikrą roko vakarėlį, kurio dalimi galime tapti kiekvienas! Beje, POUND’inti SVJC gali ir vaikai, ir suaugusieji – trenerė Erika įkvepia ir palydi į judėjimo džiaugsmą, pozityvumo triumfą kiekvieną! 😊

Šeštadienį, rugsėjo 5 d.

12.00 val. Dziudo pamoka, kurią veda trenerė Renata. 

  • Šiame užsiėmime, pasak trenerės Renatos, sustiprėjama fiziškai, išmokstama apsiginti ir svarbiausia – apginti silpnesnius. Be to, lavinama koordinacija, reakcijos greitis, išmokstama tikėti ir pasitikėti savimi!.

14.00 val. POUND užsiėmimas su trenere Erika. (Daugiau apie POUND)

14.30 val. Stalo teniso iššūkis su trenere Jūrate, kuri žino 100+ įvairiausių būdų, kaip su stalo teniso raketėmis ir kamuoliukais išjudinti kiekvieną bei prajuokinti iki ašarų.

15.00 val.Lindyhopo pasirodymas ir atvira pamoka su šio šokio stiliaus pirmo ryškumo žvaigžde Daiva Veliulyte Kašete. Kas nežino, tai pašėlęs šokis, kuriame galite šaukti, bėgti, trypti ir nevaržyti savęs! 

16.00 val.Plaukimo trenerės Simona ir Žana pasakos apie svarbiausius plaukimo įgūdžius, kurių tėvai galėtų išmokinti savo vaikus, taip pat apie saugaus elgesio vandenyje ir prie vandens aksiomas.

16.30 val. Gimnasčių pasirodymas ir susitikimas koncertinės gimnastikos trenere Šviesuole.

  • Koncertinė gimnastika – tai tiltas tarp sporto ir meno, tarp gimnastikos ir šokių. Vaikai čia stiprina raumenukus, gerina laikyseną, koordinaciją bei lankstumą, mokosi klasikinio, moderniojo bei pramoginio šokio pagrindų, susidraugauja su scena.

Sekmadienį, rugsėjo 6 d.

12.00 val.  kilniausios sporto šakos – Fechtavimosi pamoka su treneriu Rimu. Fechtavimas stiprina ne tik kūną, bet ir charakterį – kartu su raumenukais auga pasitikėjimas savimi bei pagarba aplinkiniams.

14.00 val. Atvira šokio pamoka su tautinių šokių ansamblio „Ugnelė“ komanda. Pasišnekučiuoti apie šokį ir šokėjus galėsite su „Ugnelės“ vadovėmis Monika ir Ginatre.

  • Kas vyksta UGNELĖJE? Įvairaus amžiaus (4–60 m.) bei patirties šokėjai „su ugnele“ čia išbando ir tradicinius, ir pačių sukurtus šokius, dabinasi tautiniais kostiumais bei keliauja po platųjį pasaulį, pristatinėdami Lietuvą.

16.00 val. atvira Breiko pamoka, kurią praves treneris Rokas.

Beje, sekmadienį, 12.30–12.50 val., Didžiojoje Festivalio scenoje, taip pat pasirodys keletas SVJC kolektyvų.

 

Iki greito susitikimo SVJC erdvėje – ten, kur GYVENIMAS VERDA.

Paskelbta: Rugpjūčio 30, 2022

Komentarai (0)

X