Žymos šuoliaiįvandenį rezultatai:

Naujienos
 • Varžybos – daugiau nei medaliai!

  Didžiajame „Hobiverse“ baseine vyko „Šuolių į vandenį vaikų žiemos pirmenybės“. Jau tradiciniu tapusiame renginyje, jaunieji sportininkai išbandė savo jėgas šuoliuose nuo 1 m tramplino.

 • Žiemos atostogos – plaukimui ne riba!

  Vasario 19, 20, 21, 22 ir 23 dienomis vyks plaukimo tobulinimo bei pažintiniai šuolių į vandenį kursai vaikams. Kviečiame prisijungti prie plaukikų gretų. :)

 • Birželio džiugesiai

  Birželį, būrelių sezono pabaigoje, netrūksta įvairiausių koncertų, baigiamųjų renginių ir naujų mūsų dalyvių pasiekimų. Dalinamės jais su jumis.

 • Plaukimo ekspertė Ž. Skridlienė: užsiėmimus baseine mėgti verta

  Plaukimas, vandensvydis, šuoliai į vandenį – kad ir kokios veiklos vandenyje būtų, jos atneša begales naudų. Nenuostabu, kad vandens sportą praktikuoja daugybė vaikų ir suaugusiųjų.

 • „700 kregždučių Vilniui“: rekordo siekimo akimirkos

  Pasveikinome Vilnių su 700-uoju gimtadieniu ir dovanojome unikalų Lietuvos rekordą: 700 šuolių į baseiną kregždute per triskart trumpesnį laiką nei planuota – 24 minutės ir trys sekundės.

 • Per Vilniaus gimtadienį užfiksuotas naujas Lietuvos rekordas

  Pasiekėme rekordą! Sausio 25 d. mūsų baseine „Rekordų akademija“ užfiksavo naują Lietuvos rekordą – 700 šuolių į vandenį nuo tramplinų „kregždute“ per 24 minutes ir 3 sekundes. Šis rekordas – dovana Vilniui, simboliniu „kregždučių“ skaičiumi pagerbiant miestą jo įkūrimo sukakties proga.

 • Per Vilniaus gimtadienį SVJC šuolininkai sieks Lietuvos rekordo

  Sveikiname Vilnių su 700-uoju gimtadieniu ir dovanojame renginį „700 kregždučių Vilniui“, kurio metu sieksime oficialaus Lietuvos rekordo, tai yra daugiausiai šuolių į vandenį nuo tramplino kregždute per 1 valandą. Tokio pobūdžio rekordo bus siekiama pirmą kartą.

 • Mūsų dalyviai skina laurus!

  Labai džiaugiamės pastarojo mėnesio mūsų dalyvių sėkmėmis ir laimėjimais, jais norime pasidalinti ir su jumis!

Įvykę renginiai
X
Prenumerata