Vizualieji menai

Anna Pavlova

Komiksai ir iliustracija

Komiksai – dailės ir istorijos pasakojimo derinys, padedantis išreikšti save iki šiol neatrastomis formomis. Čia laviname piešimo įgūdžius ir mokomės piešti savarankiškai, įsisaviname piešimo pagrindus, galime patys sukurti atvirukus ar knygutes, susipažįstame ir įvaldome skirtingas meno šakas.

P A T K P Š S
Visvaldas Višniakovas

Tas paslaptingas Fantazy pasaulis

Tas paslaptingas Fantazy pasaulis – išsiaiškinsime, kokios Fantazy srities personažai patinka. Bendrų pokalbių metu su kitais aptarsime, kurių personažų atvaizdus gaminsime, vyks kolektyvi gamyba.

P A T K P Š S
Visvaldas Višniakovas

Moderni skulptūra

Modernios skulptūros užsiėmimuose individualiai išsirinksime norimą temą, ką norime gaminti, išsirinksime medžiagas, pasiruošime eskizus ir kibsime į darbus! Kursime su įvairiomis medžiagomis – betonu, plytelių klijų ir kitų audinių.

P A T K P Š S
Rugilė Šeštokaitė

Tekstilės laboratorija

Tekstilė – viena plačiausių meno sričių, kuri yra daugiau nei audiniai. Tai ir gamta ir vanduo – visa aplinka supranti mus. Čia išbandysime tekstilės technologijas: aplikaciją, audinio rašto kūrimą, augalinį dažymą, botaninį antspaudą, fotografijų perkėlimą ant audinio, šilkografiją.

P A T K P Š S
Justė Saulytė-Andriulionė

Origami stebuklai

Origami stebuklai – užsiėmimų metu susipažinsime su origami technika ir jos istorija. Lavinsime kūrybiškumą, vaizduotę, gerinsime smulkiąją motoriką, rankų koordinaciją bei erdvinį mąstymą. Dirbsime grupelėmis, tad komandiškumas bus itin svarbus.

P A T K P Š S
Emilija Vansytė

Mados iliustracija

Mados iliustracija – mokysimės piešti žmones, drabužius, įvairius audinius, iliustruoti, domėsimės mados tendencijomis, kursime drabužių eskizus.

P A T K P Š S
Antanas Repečka

Gatvės meno dirbtuvės

Gatvės meno dirbtuvėse mokysimės suprasti gatvės meno kūrinius – atskirti meną nuo vandalizmo.
Perprasime stilius bei technikas, sužinosime,  kaip efektingai panaudoti menines priemones, atrasime savo stilių, patys kursime lipdukus, trafaretus, eskizus

P A T K P Š S
Aliaga Mirguseinov

„Anime ir manga“ piešimas

„Anime ir manga“ piešimo būrelyje susipažinsite su japonų kultūra bei jos tradicijomis, kurios yra perteikiamos per unikalią animaciją ir mangos (komiksų) meną.

P A T K P Š S
Šarūnė Nečiūnaitė

Komiksų ir piešimo dirbtuvės

Komiksų ir piešimo dirbtuvės – tai erdvė išsikalbėti, išjausti, nagrinėti, ieškoti savo laisvės ir krypties per piešimą ir komiksus.

P A T K P Š S
Vilija Galdikaitė

Tapybos studija „Paletė“

Tapybos užsiėmimai studijoje „Paletė“ – tai vieta, kur susilieja akriliniai dažai ir drobė, akvarelė, pastelė ir kitos minkštos priemonės (anglis, sangina) su įvairiais, neįprastais paviršiais paveikslui kurti.

P A T K P Š S
Anna Pavlova

Japonijos šiuolaikinis menas

Drožkite pieštukus, nes Japonijos šiuolaikinis menas jau čia! Ne paslaptis, kad japoniška animacija ir komiksai – vieni geriausių pasaulyje. Tai meistriškai sukurti personažai ir jų pasauliai, sugalvotos iki smulkmenų istorijos, nuostabiai nupiešti šedevrai turintys savyje tai, ko negali perteikti joks tradicinis kinas!

P A T K P Š S
Algimantas Žadeikis

Komiksai

Komiksai – tai iškalbingas menas. Būrelyje mokysitės, kaip išreikšti idėjas vaizdų ir trumpų sakinių deriniais. Popieriaus lape, o jei panorėsite, ir kompiuterio ekrane kursite personažus ir jų istorijas, formuosite savitą stilių. Rasite būdų, kaip sukurtais komiksais papuošti plakatus, lipdukus ar net nuobodaus viršelio knygas!

P A T K P Š S
Vilija Galdikaitė

Vilijos Galdikaitės dailės studija

Vilijos Galdikaitės dailės studijoje pažinsite dailę nuo pat pagrindų! Žaismingoje aplinkoje piešite, tapysite, raižysite ir net spausdinsite. Spalvų spektras, komponavimas ir piešimo technikos taps geriausiais draugais, kurie leis išreikšti save, įgyvendinti net ir išradingiausius vaizduotės norus, pamažu kurs jaukumu dvelkiančias darbų parodas.

P A T K P Š S
Laima Žeimienė

Piešimas ir tapyba

Piešimo ir tapybos studija – tai vieta, kurioje išmoksite tapybos ir piešimo technikų, susipažinsite su spalvotyros ir kompozicijos principais. Imsite vertinti aplinką kiek neįprastai: ją charakterizuosite ir detalizuosite, gaudysite kylančias emocijas ir spalvas. O galiausiai – kursite paveikslus, kuriuose galėsite papasakoti savo originalias istorijas!

P A T K P Š S
Rasa Bartaševičiūtė

Vaizduojamoji dailė

Vaizduojamoji dailė – puikus užsiėmimas visiems: svajojantiems apie dailininko šlovę ar tiesiog norintiems lavinti savo kūrybiškumą, ,,žaisti“ spalvomis, tobulėti, originaliai mąstyti, improvizuoti ir bendrauti. Užsiėmimų metu vaikai ir jaunuoliai atsipalaiduos, leis laisvai lietis savo fantazijai, ugdysis kaip kūrėjai ir kaip meno mylėtojai.

P A T K P Š S
Virginija Stakionienė

Dailės studija „Spalviukai“

Dailės studija studija „Spalviukai“ – tai mažo takelio, padėsiančio formuotis kūrybiškai asmenybei, pradžia. Užsiėmimuose atliksite įdomias tapybos, grafikos bei mišrių technikų užduotis, rengsite parodas bei dalyvausite konkursuose. :)

P A T K P Š S
Laura Sodeikaitė, Rita Razmienė, Laura Milevičiūtė-Černiauskienė, Margarita Savickė

Keramika

Keramika – tai harmonija, susikaupimas, neįtikėtina formų ir spalvų įvairovė! Užsiėmime išmoksite daugybės keramikos technologijų ir formavimo būdų, pažinsite žiedimą – tikrą koncentracijos išbandymą – bei atsipalaiduosite nuo visko.

P A T K P Š S
Liuda Bulotienė, Emilija Vansytė, Saulė Ilgūnaitė

Drabužių dizainas ir modeliavimas

Drabužių dizaine ir modeliavime mokomės įverti siūlą, užrišti mazgą, aptariame saugų elgesį su mūsų veikloje naudojamomis priemonėmis ir tada sugalvojame, ką norėsime siūti. Išmokstame pasidaryti brėžinius, iškarpas, patys kerpame, patys siuvame. Drabužių dizaino ir modeliavimo vadovės kiekvienam padeda, paaiškina ir padrąsina.

P A T K P Š S
Rita Razmienė

Dailės darbai specialiųjų poreikių turintiems vaikams

Dailės darbai specialiųjų poreikių turintiems vaikams – tai ne vien piešimas ant popieriaus. Vieni ugdytiniai piešia, kiti siuvinėja, treti – daro raižinius. Skiriama bendra kūrybinė užduotis, bet kiekvienas pats renkasi, kaip kurs.

P A T K P Š S
Karolina Stankevičiūtė

Fotodizaino studija

Fotodizaino studijoje išmoksite pasaulį matyti per objektyvą! Čia kursite įvairias kompozicijas, derinsite atstumą ir formą, fotografuosite skirtingomis temomis ir vis naujoje vietoje. Be to, pažinsite maketavimo subtilybes.

P A T K P Š S
X
Prenumerata