Rudens džiugesiai

Nors dar ne rudens, bet labai džiugus „Hobiverse“ šuolių į vandenį trenerės Liucijos Balsienės pasiekimas rugpjūtį Japonijoje vykusiame Pasaulio veteranų šuolių į vandenį čempionate.

L. Balsienė startavo nuo 1 ir 3 m tramplinų bei 5 m bokšto 65–69 m. amžiaus grupėje ir sėkmingai iškovojo net 3 aukso medalius!

Sveikiname su šauniomis pergalėmis ir linkime ateityje jų tik daugiau.

Kviečiame žiūrėti trenerės Liucijos įspūdžius ir kelionės džiaugsmus čia.

Džiaugiamės jau plūstančiais naujojo sezono pasiekimais!

Trenerių Lados Urbanovič ir Aivaro Šalkausko ugdytiniai Šiaurės šalių plaukimo su pelekais taurės varžybose užėmė 3 vietą tarp 13-os klubų. Nuostabus pasiekimas būrelio dalyviams!

Plaukimo su pelekais treneris Aivaras Šalkauskas džiaugiasi, – „Dėl tokių akimirkų, kai matai laimingų vaikų veidus, tas degančias akis ir užsispyrimą bei sunkaus darbo ir savo laiko aukojimo rezultatus – supranti, kad verta dirbti su vaikais ir daryti juos laimingus“.

Dalyvių rezultatai:

1. Erika Martinonytė savo amžiaus grupėje tapo absoliučia čiampione, užėmusia 5-ias pirmas vietas iš tiek pat galimų.
  2. Margarita Liapka taip pat tapo absoliučia čiampione – 5 pirmos vietos iš tiek pat galimų.
  3. Ignas Reinsonas – 4 pirmos vietos.
  4. Naglis Dagilis – 2 vieta.
  5. Liepa Lisauskaitė – 3 vieta.
  6. Julius Petrenko – 2 vieta.
  7. Austėja Puodžiūtė – 3 vieta.
  8. Vilius Šipkauskas – 3 vieta.
  9. Valerija Jackėvič, Saulė Bielinytė, Adam Matusėvičius, Nikita Agafanov pagerino daugelį savo asmeninių rezultatų.

4×50bf ir 4×100sf estafetiniuose plaukimuose „Hobiverse“ komanda užėmė 3 vietą.

Šaunuoliai!

Spalio 21 d., Sostinės vaikų ir jaunimo centre „Hobiverse“ vyko Rudens stalo teniso turnyras. Turnyro organizatorė – sporto meistrė Aušra Dūdienė, kartu su trenere Jūrate Raminta Vazneliene jau ilgus metus organizacijoje buria stalo teniso bendruomenę.

Rudens stalo teniso turnyru buvo atvertas naujasis „Hobiverse“ stalo teniso sezonas, kuriame dalyvavo net 23 jaunieji žaidėjai. Finalinės varžybos sulaukė itin stiprių emocijų. Kiekvienas dalyvis siekė laimėjimo, todėl jaunieji tenisininkai išbandė ne tik kamuoliuko šoklumą bei miklumą, bet ir įgijo patyrimo, kaip sutelkti savo jėgas bei dėmesį sukilus kovingiems jausmams.

Žaidynėse dalyvavo 12–18 m. jaunimas, kuris save žaidynėse išbandė pirmą kartą, o taip pat jaunieji žaidėjai, kurie raketes rankose laiko jau tvirčiau ir treniruojasi nebe vienerius metus.

Spalio 31 d. įvyko atviras šuolių į vandenį čempionatas „Hobiverse“ Didžiajame baseine. Iš viso dalyvavo 45 jaunieji šuolininkai iš Vilniaus bei Kauno miestų. Sporto renginio metu vyko skirtingos sausumos, vandens bei daugiakovės rungtys, o šuoliai vyko nuo 1 m tramplino. Jaunieji sportininkai demonstravo savo fizinį pasirengimą, taip pat įtvirtino tai, ką mokėsi rudenio treniruočių metu. Patys jauniausieji šiemetinių varžybų dalyviai – septynerių mergaitė ir aštuonerių berniukas.

KIVI vokalinė studija dalyvavo V-ose Europos chorų žaidynėse Grand Prix Švedijoje kur laimėjo du aukso medalius! Be šaunaus laimėjimo merginos linksmai leido laiką keliaudamos po Švedijos apylinkes ir megzdamos dar tvirtesnius draugystės ryšius.

Džiagiamės puikiu pasiekimu!

Per rudens atostogas baleto studijos „Tip Toe“ vidutinių ir vyresniųjų amžiaus mergaičių grupės dalyvavo tarptautiniame festivalyje-konkurse „Etoli de Paris“ Paryžiuje.

Gerai praleido laiką, aplankė garsųjį Luvro muziejų, vaikščiojo Monmartre, prie Eifelio bokšto, Triumfo arkos, smagiai pramogavo Disneilende, o svarbiausia – gerai pasirodė festivalyje, kuriame abi grupės tapo II laipsnio laureatais.

Tuo tarpu ir flamenko „Solea“ ir baleto studijos „Tip Toe“ kolektyvai lapkričio 12 d. dalyvavo XX-ame tarptautiniame festivalyje-konkurse „Allegro“, kuris vyko M. K. Čiurlionio menų gimnazijos Šokio teatre.

Jame flamenko grupės šokėjos užėmė I-ą vietą vienoje kategorijoje, ir II-ą vietą – kitoje.