Balandžio mėnesio džiugesiai

Balandžio 1 d. SVJC jaunieji breikeriai išbandė save breiko varžybose – „Vilniaus Breiko Lyga vol.8 – 3x3 Local Heroes“.

Mūsų Centrą atstovavo trenerio Roko Šaltenio mokiniai Domantas Ivanauskas, Eva Buzaitė, Džiugas Parnarauskas, Dominykas Golubavičius ir Kotryna Buinauskaitė.

Čia jie varžėsi komandomis su kitais dalyviais, iš viso tarp 72 šokėjų. Pradinukų rungtyje abi Sostinės vaikų ir jaunimo centro komandos pateko į top 8.

Didžiuojamės šauniaisiais breiko šokėjais ir dėkojame treneriui Rokui už jų parengimą ir palaikymą!

Pirmasis balandžio savaitgalis buvo turiningas šokių ir muzikos dalyvių varžybomis ir festivaliais.

Baleto studijos „Tip Toe“ II gr. ir flamenko šokių grupės „Solea“ vaikų ir suaugusiųjų atstovės vyko į Prahą, kur ne tik susipažino su nuostabiu miestu, bet ir dalyvavo konkurse-festivalyje „Spring in Prague 2023“. 

Visos grupės puikiai pasirodė – flamenko kolektyvas užėmė III-iąsias vietas, o baleto studijos „Tip Toe“ mergaitės – II-ą vietą. Abu kolektyvai taip pat laimėjo po 500 Eur nuolaidų kuponą sekančiam konkursui-festivaliui. 

Visi šokėjai grįžo patenkinti rezultatais, vieni kitų kompanija ir puikiai nusiteikę.

Džiaugiamės šauniais pasirodymais ir dėkojame dalyviams bei jų vadovei Natalijai Kovaliovai.

Tuo tarpu „Ugnelės“ liaudies šokių ansamblis smaginosi ir puikiai pasirodė festivalyje „Birštonas fest 2023“. 

Suaugusiųjų ir vaikų grupės atliko šokį „Lek, gervela“ bei smagųjį „Jonpolkį“. Abu šokiai pelnė I-ąsias vietas! Šokėjai džiaugėsi puikiu oru, Birštono gamta, medaliais, diplomais ir dalinosi geromis emocijomis vieni su kitais.

Didžiuojamės „Ugnelės“ kolektyvu ir nuostabiais rezultatais „Birštonas fest 2023“.

Na, o SVJC vokalinė grupė „KIVI Junior“, kaip visuomet, džiugino įspūdingais pasirodymais ir pergalėmis dar kovo mėn. gale.

Kovo 26-30 d. „KIVI Junior“ (vadovė Danguolė Aukselienė) dalyvavo tarptautiniame chorų konkurse Ispanijoje, Lloret del Mar – „Golden Voices of Montserrat“. Konkurse, kaip įprastai, buvo vertinamos vaikų, jaunimo, mišrių bei lygių balsų kategorijos skirtinguose žanruose. Baigiamajame koncerte „KIVI Junior“ laimėjo II-ąją vietą ir sulaukė daugybės komisijos narių liaupsių. (Pirmoji vieta vaikų kategorijoje nebuvo skirta.)

KIVI studija ne tik dainavo, tačiau ir mėgavosi Ispanijos šiluma bei pažintimi su apylinkėmis. Vyko į ekskursiją Montserrat vienuolyne ir klausėsi berniukų choro atliktų kūrinių.  Lietuvaičiams teko didelis malonumas ne tik paklausyti šio choro, bet ir patiems dainuoti viename iš garsiausių vienuolynų – Montserrat. Ten jie atliko M. K. Čiurlionio harmonizuotą lietuvių liaudies dainą „Lakštangėlė“ kuri puikiai nuskambėjo bažnyčios erdvėje.

Konkurso dienomis vyko muzikiniai užsiėmimai ir pasiruošimas baigiamajam koncertui. Juos vedė  dirigentas bei kompozitorius iš Argentinos – Bernardo Latini. 

Dalyvius džiugino ir Ispanijos saulutė, baseinas, sūkurinė vonia prie viešbučio, todėl gerų emocijų tikrai netrūko!

Labai didžiuojamės „KIVI Junior“ pergalėmis ir jų vadovės Danguolės Aukselienės gebėjimu sudominti ir skatinti dainavimą bei nuolat siekti puikių rezultatų.

Balandžio 28–30 d. Pasaulio taurės 3 etapo varžybose Klaipėdoje dalyvavo ir šauniai pasirodė SVJC plaukimo su pelekais sportininkai, vadovaujami Aivaro Šalkausko ir Lados Urbanovič.

Šiose varžybose plaukikai gerino asmeninius ir Lietuvos rekordus, taip pat priartėjo prie pasaulio jaunių čempionato normatyvų rezultatų, kurių įvykdymas lemtų patekimą į Lietuvos jaunių plaukimo su pelekais rinktinę.

Pasaulio taurės etape dalyvavo šie SVJC plaukikai:

 • Ignas Reinsonas
 • Margarita Liapka
 • Liepa Lisauskaitė
 • Gabija Gečaitė
 • Alina Morščiakina
 • Austėja Puodiūtė
 • Vilius Šipkauskas
 • Julius Petrenko
 • Daniil Šulc
 • Edvinas Višnevski
 • Augustas Kerys
 • Naglis Dagilis

Geriausiai pasirodė Ignas Reinsonas savo amžiaus grupėje 50 m SF užėmęs 2 vietą. Taip pat šauniai pasirodė Margarita Liapka, 100 m po vandeniu plaukime užėmusi 3 vietą.

SVJC komanda dalyvavo 4 x 50 m estafetiniame plaukime, kuriame užėmė 3 vietą.

Sveikiname sportininkus su puikiais rezultatais!

Paskelbta: Gegužės 10, 2023

Žymos: breikas

X
Prenumerata