Gegužės mėnesio džiaugsmai

Gegužės 11 d. Didžiajame SVJC baseine vyko smagios, o tuo pačiu ir įnirtingos SPRINTAS 25 ir 50 m Kraul varžybos. Jose dalyvavo ir patys jauniausieji plaukikai, pelnę savo pirmuosius apdovanojimus, ir labiau patyrę vyresnieji.

Dalyviai SPRINTAS 25 ir 50 m Kraul varžyboms pradėjo ruoštis dar savo plaukimo pamokų metu, išbandė jėgas ir fiksavo asmeninius rezultatus.

Dėkojame kiekvienam plaukikui už šaunius pasirodymus, o jų treneriams ir organizatoriams už suteiktą galimybę vaikams atrasti save plaukime. Dalinamės įspūdžiais iš renginio ir su jumis.

 


Gegužės 13-osios Pavasario stalo teniso turnyre savo rakečių vikrumą išbandė 32 jaunieji sportininkai. Jie dalyvavo skirtingų amžiaus grupių kovose, keitėsi patirtimi su bendraamžiais ir jaunesniais sportininkais. Tai – paskutinės mokslo metų stalo teniso varžybos, tad kiekvienas galėjo pasitikrinti tai, ką išmoko, pasidžiaugti savo pasiekimais. Turnyro organizatorė ir dabartinė SVJC stalo teniso vadovė Jūratė Raminta Vaznelienė sako, kad stalo teniso rungtynės buvo malonios dėl šeimos narių palaikymo ir artėjančios vasaros laukimo. Visi sportininkai buvo apdovanoti SVJC padėkomis, nugalėtojai ir prizininkai – diplomais ir medaliais, o patys mažiausieji – ir dovanėlėmis. SVJC stalo teniso treniruotės vyks iki birželio 15 d., o vėliau prasidės vaikų vasaros atostogos.

Dalinamės puikiai pasirodžiusių laimėtojų sąrašu:

Pirma grupė – 8 metų ir jaunesni:

 1. Benas Anbinderis
 2. Tomas Jasinskis
 3. Vladislav Telnov

Antra grupė – 9–11 m., pirmų metų lankomumo:

 1. Meidas Misys
 2. Markas Šavelis
 3. Martynas Reid

Trečia grupė – 12–14 m., pirmų metų lankomumo:

 1. Kajus Kasputis
 2. Domantas Mangevičius
 3. Nojus Urbelis

12–14 m., antrų ir daugiau metų lankomumo:

 1. Darija Slivko
 2. Kristijonas Petrošius
 3. Gabija Paužaitė

Ketvirta grupė – 15 m. ir daugiau, pirmų metų lankomumo:

 1. Kasparas Bieliauskas
 2. Artiom Gusev
 3. Oskaras Garbenis

15 m. ir daugiau, antrų ir daugiau metų lankomumo:

 1. Oskaras Rutkauskas
 2. Evaldas Urbaitis
 3. Dominykas Jankaitis

Dėkojame visiems sportininkams už dalyvavimą, artimisiems už palaikymą, o trenerei Jūratei Ramintai Vaznelienei už sklandų turnyro organizavimą.


 


Jaunosios SVJC koncertinės gimnastikos dalyvės susitiko su Senjorų aviliu ir susitikimo metu atliko kaip visad nepriekaištingą gimnastikos pasirodymą.

Susitikimą su seneliais padėjo organizuoti socialinė darbuotoja Jolanta Bučelienė, daug dėmesio skyrusi šio pasirodymo pasirengimui ir ypač pasidžiaugusi prasidėjusiu bendradarbiavimu. Didelę trenerės patirtį turinti SVJC Koncertinės gimnastikos vadovė Šviesuolė Nemondruk skatina jaunųjų sportininkių meistriškumą ir stengiasi ugdyti ne tik jų sportinį pasirengimą, bet ir supažindina su svarbia savanorystės prasme.

Senjorų spindinčios akys buvo vienas iš svarbiausių gimnasčių pasirodymo įvertinimų, todėl susitikimas buvo nepaprastai šiltas, gyvas ir su pačiomis tikriausiomis emocijomis. O jaukias akimirkas išsaugoti padėjo SVJC fotografijos studijos fotografė Amelita Stankevičiūtė, kuriai susitikimas su senjorais taip pat paliko gilius įspūdžius. Prasidėjęs bendravimas su senoliais tęsis ir toliau – gegužės ir birželio mėnesiais čia lankysis SVJC Meninio ugdymo veiklų būrelių auklėtiniai.


Gegužės 12–13 d. Klaipėdoje vyko Lietuvos plaukimo su pelekais čempionatas, kuriame dalyvavo ir nuostabiai pasirodė Sostinės vaikų ir jaunimo centro auklėtiniai, vadovaujami Aivaro Šalkausko ir Lados Urbanovič. Šios varžybos buvo svarbiausios sezono varžybos.

Jose dalyvavo:

Ignas Reinsonas, Alina Morščiakina, Liepa Lisauskaitė, Gabija Gečaitė, Marharita Liapka, Erika Martinonytė, Naglis Dagilis, Adam Matusevičius, Daniil Šulc, Artūras Kareiva, Valerija Vackevič, Marta Matieviče, Julius Petrenko, Vilius Šipkauskas.

Šiose varžybose SVJC auklėtiniai gerino savo asmeninius rezultatus bei tapo Lietuvos čempionas ir prizininkais.

Geriausiai pasirodė:

 • Daniil Šulc – 50 m. nėrimas, 100 m. plaukimas, 50 m. plaukimas – 1 vieta, 200 m. plaukimas – 2 vieta.
 • Ignas Reinsonas – 50 m. nėrimas, 50 m. plaukimas, 200 m. plaukimas – 3 vieta, 100 m. plaukimas – 2 vieta,
 • Margarita Liapka – 50 m. nėrimas, 50 m. plaukimas, 100 m. plaukimas, 200 m. plaukimas – 1 vieta.
 • Erika Martinonytė – 100 m. plaukimas – 2 vieta, 400 m. plaukimas – 1 vieta.
 • Alina Morščiakina – 50 m. nėrimas, 400 m. plaukimas, 200 m. plaukimas – 2 vieta, 800 m. plaukimas – 1 vieta.
 • Liepa Lisauskaitė – 50 m. plaukimas – 2 vieta, 200 m. plaukimas – 3 vieta.

Taip pat komandinėse estafetėse:

 • 4X50 BF MIX (2 mergaitės, 2 Berniukai) SVJC komanda užėmė 1 vietą.
 • 4X50 m. plaukime merginos užėmė 1 vietą.
 • 4X50 m. plaukime vaikinai užėmė 2 vietą.

Labai džiaugiamės šauniai pasirodžiusiais plaukikais ir dėkojame treneriams už plaukikų parengimą ir palaikymą.


RE-MI-DO studija pasirodė renginyje, vykusiame Kaišiadorių kultūros centre – 05.13 dieną. Čia dalyvavo dalyviai iš visos Lietuvos miestų ir miestelių, taip pat svečiai iš Latvijos ir Estijos. Iš viso dalyvavo per 250 dalyvių , visose amžiaus kategorijose.

VII-ajame tarptautiniame vaikų ir jaunimo meninės raiškos konkurse-festivalyje „Linksmosios supynės 2023“ dalyvavo solistai (vokalistai), vokaliniai ansambliai, duetai, trio, kvartetai.

Konkurso-festivalio dalyviai rinkosi dainos nominaciją iš:

 • Daina gimtąja kalba
 • Pasaulio hitas
 • Daina iš kino filmo arba miuziklo
 • Jazz, Pop daina
 • Autorinė daina
 • Aranžuota liaudies daina, liaudies daina

SVJC muzikos studijos „RE-MI-DO“ jaunučių grupė laimėjo III vietą Jazz, Pop dainos kategorijoje.

SVJC muzikos studijos „RE-MI-DO“ duetas Maja Majauskaitė ir Saulė Meliauskaitė laimėjo III vietą Jazz, Pop dainos kategorijoje.

Ačiū dalyvėms ir jų vadovei Loretai Stasytytei!


SVJC Šuolių į vandenį vaikų pavasario varžybos – naujokams skirtas renginys, kuriame drąsą augino kelių amžiaus grupių dalyviai, šuolių į vandenį treniruotes SVJC lankantys ne ilgiau nei du metus. Tradiciniu tapęs renginys kasmet suburia jaunuosius SVJC šuolininkus bei jų artimuosius.

Grakštūs šuoliai pavasarinio renginio metu tradiciškai išbandomi nuo kelių aukščių tramplinų – vaikai įveikė 1–3 m aukštį ir tokiu būdu didino pasitikėjimą savimi bei stiprino fizinio pasirengimo įgūdžius. Renginys buvo kupinas ryškių emocijų. Šeimų palaikymas buvo itin stiprus ir audringas, nes daugumai dalyvių tai buvo pirmoji varžybų patirtis.

Varžybose pasirodė 23 jaunieji šuolininkai, nuo 6 m. iki 12 m. amžiaus. Tarp dalyvavusiųjų išryškėjo nemažai perspektyvių šuolininkų, kurie ateityje galėtų siekti meistriškumo.  

Renginio iniciatorius, treneris Ignas Barkauskas juokavo, jog aukščio baimę nugalėti padėjo vaikams tai, jog jie neturėjo kur trauktis. Iš tiesų, jis pabrėžė, jog iki to laiko vyko ilgas pasiruošimas. Kadangi daugelis atėjo su tikslu nugalėti aukščio baimę – buvo dirbama su kiekvienu, siekiant, jog vaikai įgytų teigiamos šuolių į vandenį patiries. Viena mergaitė, bijojusi aukščio, laimėjo antrą vietą.

Renginio iniciatorius ir vyr. teisėjas – Ignas Barkauskas, Lietuvos šuolininkas į vandenį, nacionalinis čempionas, Sostinės vaikų ir jaunimo centro treneris.

2023 SVJC pavasario vaikų varžybų (2023-05-21) rezultatai:

I grupė berniukai:

 1. 90,60 Renaldas Subačius (2012) Vilnius
 2. 71,30 Vincentas Martinaitis (2011) Vilnius
 3. 68,00 Aras Uzun (2012) Vilnius
 4. 59,30 Arijus Juršys (2013) Vilnius
 5. 59,30 Vilius Pūras (2013) Vilnius
 6. 56,40 Simas Lynikas (2012) Vilnius
 7. 54,55 Anton Kokov (2013) Vilnius
 8. 50,75 Rapolas Cimmperman (2012) Vilnius
 9. 49,70 Aivaras Marčiukobis (2013) Vilnius
 10. 44,15 Dominykas Rinius (2011) Vilnius
 11.  39,55 Danielius Rinius (2013) Vilnius

II grupė berniukai:

 1. 67,20 Daniil Kulešov (2015) Vilnius
 2. 55,70 Kasparas Noreika (2015) Vilnius
 3. 50,30 Ąžuolas Ražas (2014) Vilnius
 4. 47,65 Daumantas Kuras (2014) Vilnius

I grupė mergaitės:

 1. 105,05 Aidija Tilindytė (2012) Vilnius
 2. 93,35 Miglė Valčiukaitė (2008) Vilnius
 3. 73,50 Liepa Jakunytė (2011) Vilnius
 4. 62,55 Augustė Šulgaitė (2012) Vilnius

II grupė mergaitės:

 1. 68,90 Stela Konecka (2015) Vilnius
 2. 53,65 Saulė Markaitytė (2015) Vilnius
 3. 52,20 Rytė Cimmperman (2014) Vilnius

Gegužės 27 d. Kėdainių arenoje įvyko šių metų Lietuvos breiko ir hiphopo čempionatas, kuriame SVJC breiko treneris Rokas Šaltenis tapo čempionu!

Šokėjas, breiko scenoje žinomas kaip Bboy Rukus, breiko čempionatuose paskutinius du metus praleido teisėjo kėdėje. Šįkart nusprendė pasivaržyti ir pats ir tai jam šauniai pavyko, nes ne tik smagiai praleido laiką, bet ir gavo Lietuvos breiko čempiono titulą.

Rokui Šalteniui padėjo puikiai pasirodyti skambėjusi jam tikusi bei patikusi muzika, kuri leido atsipalaiduoti ir dar geriau įsijausti į atletiškąjį šokį – breiką.

Nuoširdžiai sveikinam ir labai džiaugiamės SVJC breiko trenerio Roko pasiekimu, tikime, tai bus šaunus pavyzdys jauniesiems breikeriams.

Nuotraukų autorė – Emilija Jaksibogaitė, LSŠF.

O ČIA galite sužinoti breikerio Roko įžvalgas apie šokio naudą.


Šių metų gegužės 22–26 d. vyko SVJC fechtavimosi špaga pirmenybės. Jose  keturiose amžiaus grupėse kovojo iš viso 40 jaunųjų fechtuotojų. SVJC fechtuojasi vaikai, kuriems tai įdomus, aktyvus laisvo laiko leidimas, kuris lavina judėjimo, reakcijos, geresnio fizinio pasiruošimo ir bendravimo tarpusavyje įgūdžius.

Šios SVJC fechtavimosi špaga pirmenybės buvo visų metų veiklos apibendrinimas, kurio metu vaikai galėjo parodyti savo pasiekimus. Jos skatino vaikus įdėti daugiau pastangų ir siekti aktyvesnio dalyvavimo.

„Ši sporto šaka ugdo vidinę vaikų kultūrą (tai taip pat svarbus pasiekimas) ir metų eigoje galima pastebėti, kaip keičiasi vaikų ne tik fizinė laikysena, bet ir po truputį tvirtėja pasitikėjimas savimi. Lankantys ilgesnį laiką fechtavimosi užsiėmimus atranda norą siekti ir sportinio meistriškumo, todėl ši veikla yra puiki galimybė išsibandyti save šioje sporto šakoje ir pasirinkti savo kryptį.“ – džiaugėsi Rimas Kalnutis, vedantis fechtavimosi užsiėmimus vaikams ir jaunimui.

Rezultatai:

Vaikų (2012 m. gimimo ir jaunesnių) grupėje tarp mergaičių, nugalėjo: Liepa Kaminskaitė. Berniukų grupėje: Rokas Čeputis.

Jaunučių (2010–2011 m.) mergaičių grupėje nugalėjo: Liepa Kaminskaitė. Berniukų grupėje: Hermis Ratkevičius.

Jaunučių (2008–2009 m.) grupėje mergaičių tarpe Milda Verbutė, berniukų – Benas Bimba. 

Jaunių (2005–2007 m.) grupėje mergaičių tarpe čempione tapo Miglė Averbachaitė, tarp vaikinų nugalėjo – Irinėjus Bezručkinas-Nadtočij.

Džiaugiamės šauniais fechtavimosi dalyvių pasiekimais!

 


SVJC kapela „Pliauškutis“ gegužės 28 d. pasirodė Sekminių šventėje Pal. J. Matulaičio bažnyčioje. Šventę pradėjo mišiomis, o po jų kolektyvas rinkosi sodelyje linksmybėms, muzikavo, dalyvavo mugėje, įvairiuose žaidimuose.

Kolektyvas dalinosi, jog laiką praleido tikrai naudingai, o bažnyčios bendruomenė labai dėkojo už šį susitikimą.

Džiaugiamės smagiai „Pliauškučio“ praleistu laiku ir puikiaisiais kapelos vadovais – Romualdu Brūzga ir Valerija Brūzgiene. Dalinamės keliomis akimirkomis.

Paskelbta: Gegužės 30, 2023

X
Prenumerata