Kas naujo laukia nuo rudens?

Jau galite registruotis į būrelius naujam sezonui! O štai kokios naujos veiklos jūsų laukia nuo rudens (sarašas nuolat atnaujinamas):

8–12 m. vaikams

Tai smagi veikla, skirta mėgstantiems žygius ir nuotykius gamtoje bei trokštantiems apie žvejybą žinoti viską vaikams.

9–12 / 13–18 m. vaikams ir paaugliams.

Čia susilies akriliniai dažai ir drobė, akvarelė, pastelė ir kitos minkštos priemonės (anglis, sangina) su įvairiais, neįprastais paviršiais ir virs paveikslais.

1–3 m. vaikučiams ir jų mamytėms.

Ši veikla orientuota į mamytes, esančias motinystės atostogose ir jų mažuosius keramikos atradėjus. Mamos čia drąsiai lipdys kartu su savo vaikučiais, nebijos ištepti namų, susipažins su keramika, pasigamins įvairiausių darbelių ir leis laiką kitų mamų draugijoje.

5–7 m. jauniesiems dainininkams.

Čia mažieji atskleis savo muzikinius gebėjimus, o karuselėje suksis nuotaikingos dainelės ir vokalinės pratybos, muzikiniai žaidimai ir pasakėlės, ritmika ir judesys, muzikavimas ir improvizacija, grojimas pačių sukurtais instrumentais-žaislais, vaidyba, vaizduotės lavinimas ir smagios emocijos.

8–13 m. šokėjams.

Čia save galės atrasti kiekvienas jaunasis šokėjas nes solo latino-linijiniai šokiai skirti visiems, norintiems šokti bet kur ir bet kada. Nesvarbu nei amžius, nei fizinis pasiruošimas, nei kūno formos. Svarbiausia – noras išmokti!

12–18 m. paaugliams.

Sveiką gyvenseną, fizinį aktyvumą, pasitikėjimą savimi ir draugais bei grupės komandinę dvasią ugdančiose treniruotėse paaugliai  stiprins raumenis, gerins laikyseną, lavins koordinaciją, lankstumą bei ištvermę.

Paauglėms nuo 13 m. ir jų mamoms.

Ištvermės, kūno lankstumo ir raumenų elastingumo treniruotėse mamos su paauglėmis dukromis atpalaiduos, gerins kraujotaką ir raumenų tonusą, išmoks teisingai judėti ir įgaus pasitikėjimo savimi bei viena kita.

13–18 m. paaugliams

„Kodas Aš“ užsiėmimuose keliausite po spalvingus ir gilius savęs bei supančios aplinkos pažinimo labirintus. Seksite empatiško bendravimo ir gamtos terapijos principais, stengsitės suprasti savo emocinį pasaulį, kurti prasmingas draugystes, gilinti ryšį su laukine gamta. 

15–19 m. paaugliams.

Jaunuoliai susipažins su žongliravimo ir ugnies meno istorija, išmoks įvairių žongliravimo technikų, žongliruos kamuoliukų su LED šviesomis pora ant virvių ir kitomis, dažniausiai naudojamomis ugnies šou metu, priemonėmis.

Universali treniruotė, skirta norintiems padailinti kūno formas, numesti svorio bei tiesiog puikiai jaustis.

Kūną stiprinanti ir lankstumą, laikyseną bei koordinaciją gerinanti treniruotė, padedanti nusiraminti ir susitelkti.

Rami treniruotė, sudaryta iš apšilimo ir kvėpavimo pratimų bei asanų. Joga gerina kraujotaką, kvėpavimą, mažina lėtinius skausmus, stiprina kūną, didina jo lankstumą ir koordinaciją.

Rinkitės patirtas ir pamėgtas veiklas arba išmėginti naujovę! Ką lankysite jūs arba jūsų vaikai?

Paskelbta: Rugsėjo 4, 2023

X
Prenumerata